O firmie

Zakład Usług Specjalistycznych jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, której początki sięgają 1991 roku. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi technicznej rynku paliwowego. Działając na rynku przejęliśmy nie tylko takie atuty, jak rozległą wiedzę i bogate doświadczenie, ale również gruntowną znajomość rynku i potrzeb Klienta.
W dążeniu do ciągłego podnoszenia standardu obsługi Klienta stale unowocześniamy zaplecze sprzętowo-warsztatowe, szkolimy pracowników oraz rozszerzamy zakres świadczonych usług.
Sądzimy, że kadra inżynieryjno-techniczna oraz zaplecze techniczne będące w naszej dyspozycji, jest w pełni wystarczające, aby zaproponować Państwu nowoczesną i kompleksową obsługę oraz budowę baz i stacji paliw, baz i stacji gazu, a także serwis niemalże wszystkich urządzeń służących do dystrybucji i magazynowania materiałów ciekłych zapalnych oraz trujących lub żrących, znajdujących się na rynku.
Specjalizujemy się w budowie baz i stacji paliw, baz i stacji gazu, w zakresie instalacji zbiorników i rurociągów, instalacji elektrycznych, dystrybutorów paliw, elektronicznych systemów kontrolno – pomiarowych, kasowo-zarządzających itp.
Zapewniając fachowe doradztwo techniczno – handlowe pomagamy w doborze urządzeń stanowiących wyposażenie baz i stacji paliw, baz i stacji gazu jak zbiorniki, rurociągi, odmierzacze, urządzenia i systemy kontrolno-pomiarowe.
Wysoki poziom usług oraz fachowość reprezentowane przez naszą firmę daje Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac, czy oferowanych technologii. Potwierdzają to posiadane uprawnienia, certyfikaty oraz listy referencyjne.
Przez lata działalności w branży zyskaliśmy uznanie i renomę oraz pozycję solidnego i rzetelnego partnera będącego w stanie zrealizować zadania o najwyższym stopniu trudności co między innymi potwierdza ciągła współpraca z największymi koncernami paliwowymi w Polsce.